Lista stowarzyszeń Lista obiektów Mapa obiektów Galeria zdjęć

Storczykowe Wzgórze

Storczykowe Wzgórze

Storczykowe Wzgórze

Nowa Wieś Wielka 45A

59-411 Paszowice

tel.

www.sudety.info.pl/storczykowewzgorze

www.storczykowewzgorze.pl

OFERTA

 „Storczykowe Wzgórze” to kameralny ośrodek jeździecki położony w Krainie Wygasłych Wulkanów,  w otoczenie pięknie kwitnących, dzikich storczyków. Jego budowa została ukończona w 2014 roku. Architektura wszystkich budynków pokazuje dawny styl sudecki, który rozwinął się na tych terenach. Budynek stajni, z charakterystycznym „murem pruskim”, dysponuje 16 przestronnymi boksami na parterze oraz 3 komfortowo urządzonymi apartamentami na poddaszu. Pozostałe budynki to kryta ujeżdżalnia oraz wiata gospodarcza. Otaczają nas lasy, łąki i pastwiska oraz nieodkryta przyroda. To tutaj można spotkać jedyne w Polsce stado muflonów, wygrzewającą się na kamieniach salamandrę , uciekającego zaskrońca, lisa, zająca czy dzika. Oczywiście większość wzniesień to wygasłe stożki wulkaniczne, np. Ostrzyca Proboszczowicka - zwana Śląską Fudżijamą, Czartowska Skała. Ośrodek graniczy bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym „Chełmy”.

Apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, oddzielne sypialnie ( mały - jedna sypialnia, duży - dwie sypialnie), łazienki oraz saloniki. Ponadto do dyspozycji gości oddajemy odzielny salonik z kominkiem i TV. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 10 + 3 dostawki (rozkładane sofy w salonikach).

Opócz noclegów oferujemy również 4 rowery trekingowe do wypożyczenia, pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej oraz zwiedzanie Gór Kaczawskich z końskiego grzbietu.

Atrakcje to przejażdżki konne, piękna , dziewicza przyroda, trasy rowerowe, cisza i spokój w wiejskim klimacie.

CENNIK

 Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie internetowej

www.storczykowewzgorze.pl

tel. 501 348 106

ZAPRASZAMY

ZDJĘCIA

MAPA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Strona główna| Stowarzyszenia| Lista obiektów| Mapa obiektów| Galeria zdjęć| Kontakt

FUH WebProjekt Marcin Styk 2015 © - Witryna stanowi część sieci SudetyNET