Lista stowarzyszeń Lista obiektów Mapa obiektów Galeria zdjęć

FARMA 69 Norbert Podwiński

FARMA 69 Norbert Podwiński

FARMA 69 Norbert Podwiński

Kopaniec 69

57-512 Kopaniec k. Szklarskiej Poręby

tel.

www.sudety.info.pl/farma69

www.farma69.pl

OFERTA

  Farma69 to nietypowa propozycja wypoczynkowa i edukacyjna. Nieskażona przyroda oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta.
Farma69 (http://www.farma69.pl) leży w zacisznym kameralnym miejscu kilka kilometrów od Szklarskiej Poręby. Pobliska malownicza wieś Kopaniec – (http://www.kopaniec.com) oferuje równie niezwykłe, lecz nietypowe atrakcje. Działa tu Grupa Artystyczna Kopaniec organizująca warsztaty artystyczne (ceramika, mozaika, fotografia, witraże) w galeriach sztuki oraz Fundacja Harmonia Kultury (http://harmoniakultury.org/), gdzie kreatywna współpraca osób o podobnych poglądach łączy się z zamiłowaniem do zdrowej, ekologicznej żywności, naturalnego budownictwa oraz lokalnej samowystarczalności.
W Kopańcu znajdziemy również pracownię ceramiczną, stadniny koni, średniowieczne wały kamienne, szlaki turystyczne i narciarskie.
  Naszą najciekawszą atrakcją jest replika średniowiecznej osady rolniczej z XIII wieku. Osada Kopaniec jest unikalnym „wehikułem czasu” – miejscem, w którym odżywają dawne rzemiosła, obyczaje i tradycje (chaty rolnika, drwala, kowala, cieśli, ceramika, wikliniarza i powroźnika, tkaczki, medyka), a odwiedzający mają okazję do refleksji nad różnicą pomiędzy naturalną wiejską osadą, a miejskim osiedlem.
  Dodatkowe atrakcje, takie jak labirynt leśny, kręgi kamienne oraz zadaszona karczma z grillem - na wspólne biesiadowanie tworzą klimatyczną atmosferę zarówno na kreatywne lekcje historii jak i spotkania i imprezy okolicznościowe.
Oferujemy:

  • Pokoje w drewnie z wyposażeniem „hotelowym” - sauna, masażery, fitness
  • Atrakcje dla dzieci: małpi gaj, zimowy ogród, mini basen, trampoliny, żyroskop.
  • Rozmaite gry i zabawy średniowieczne dla dzieci i dorosłych na miejscu.
  • Karczmę średniowieczną z kuchnią i grillem.
  • Idealną bazę na wypady i zwiedzanie wszystkich atrakcyjnych miejsc w Karkonoszach i Górach Izerskich.
  • Dla większych grup organizujemy koncerty, spotkania, warsztaty: fotograficzne, ceramiczne, mozaiki, permakultury oraz lekcje historii średniowiecza z przewodnikiem.

Wszystkim naszym gościom oferujemy indywidualne opcje domowego wyżywienia, a nasze smakołyki od lat cieszą się renomą naszych stałych bywalców.

CENNIK

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.farma69.pl

 
telefon: 75 754 14 33
 
ZAPRASZAMY !!!

ZDJĘCIA

MAPA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

* wymagany jest telefon lub adres e-mail

Strona główna| Stowarzyszenia| Lista obiektów| Mapa obiektów| Galeria zdjęć| Kontakt

FUH WebProjekt Marcin Styk 2015 © - Witryna stanowi część sieci SudetyNET